Ada Direksiyon Hizmetinizde!

Sakarya, Kocaeli ve Düzce lokasyonları başta olmak üzere ülkenin her yerinden kullanıcılara direksiyon servis hizmeti sağlayan Ada Direksiyon artık güncellenmiş, yenilenmiş ve güçlenmiş yapısı ile online platformda sizlerle. Web sitemizin iletişim sekmesinde yer alan iletişim veya adresi bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve sağladığımız hizmete ya da almak istediğiniz hizmete ilişkin aklınızda yer edinen tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Müşteri destek hattımız sizi dikkatle dinleyecek ve mevcut sorununuza ilişkin nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini özenle ifade edecektir.

Ada Direksiyon, Direksiyon Servis Hizmetlerinde Bir Marka!

Ada Direksiyon, sayısız memnun müşteri ve çözüm ortağı ile bugün daha emin adımlarla ve güvenle ilerlemekte. İşletme bünyesinde sağlanan direksiyon servis hizmetleri şu şekilde;

  • Hidrolik direksiyon tamiri,
  • Elektronik direksiyon tamiri,
  • Direksiyon pompa tamiri,
  • EPS tamiri,

sıralanmaktadır. Başta bu alanlarda olmak üzere direksiyon sistemlerine dair her türlü bakım, onarım, arıza tespit ve çözüm hizmetlerini sağlayan firma yetkin ve deneyimli kadrosu ile kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

Direksiyon Bakım, Onarım ve Servis Hizmetleri

Araç kullanımının her geçen gün artması ile birlikte direksiyon mekanizmalarından kaynaklanan sorunlar da artmaktadır. Bu sorunların kalıcı bir şekilde çözümlenmesi ve aracın güvenle kullanılabilmesi için uzman bir kadro ile hizmet veren servislerin olması gerekir. Bu servisler içinde sunduğu nitelikli hizmetler ile fark yaratan Ada Direksiyon sizlerle!