Elektronik Direksiyon Tamiri

Mekanik direksiyonların kullanıma elverişli olmaması ve şoförün daha fazla enerji sarf etmesine sebebiyet vermesi nedeniyle bu tür direksiyonlar yerini elektronik direksiyonlara bırakmaktadır. Elektronik direksiyonlar öncesinde kullanılan ve mekanik direksiyonlara göre nispeten daha kullanışlı olan hidrolik direksiyonlar da yavaş yavaş miadını doldurmaktadır. Zira günümüz araçlarının motor hacimleri küçüldüğü ve emisyon değerleri aşağıya indiği için artık motordan bir kayış aracılığı ile güç alan hidrolik direksiyonları da kullanımdan kalkmakta ve elektronik direksiyon kullanımı artmaktadır. Tıpkı diğer direksiyon türlerinde görüldüğü gibi elektronik direksiyonlarda da zaman zaman bir takım arızalar meydana gelebilir. Bu arızalar karşısında Ada Direksiyon, ehliyet ve liyakat sahibi teknik kadrosu ile Sakarya, Kocaeli ve Düzce’de faaliyet göstermektedir.

Sakarya Elektronik Direksiyon Tamir Servisi

Ada Direksiyon başta Sakarya, Kocaeli ve Düzce olmak üzere elektronik direksiyon tamiri ihtiyacı duyan her kullanıcıya yetkin kadrosu ile kapsamlı bir hizmet sunar. Sunulan servis hizmetinde elektronik direksiyonun mevcut arızası tespit edilir. Uzman kadronun sorun tespiti ile birlikte soruna neden olan bir başka ikincil sorun olup olmadığı araştırılır. Araştırma sürecinin ardından çözüme yönelik en doğru yol haritası belirlenir ve tamir sürecine başlanır. Aracın oldukça hassas bir tamir sürecinden geçirilmesi ile birlikte kullanıcının elektronik direksiyona dair şikayetlerinin ortadan kaldırılması hedef alınır.

Elektronik Direksiyon Tamiri Nasıl Yapılır?

Elektronik direksiyonlar yenilikçi bir teknolojiyle imal edilmiştir. Bu nedenle hidrolik direksiyonlara kıyasla meydana gelen sorunların tespiti daha kolaydır. Ancak bu tespitin uzman ellerce belirlenmesi ve en uygun çözüm yolunun uygulanması önemlidir. Zira uzman olmayan bir kişi tarafından araca yönelik müdahalelerin çok daha büyük sorunları beraberinde getireceği ve aracın onarım süreci daha uzun ve maliyetli olacağı unutulmamalıdır. Bu nedenle her işte olduğu gibi elektronik direksiyon tamiri noktasında da işin ehli ve uzmanı tercih edilmelidir. Zira bu konu teknik bilgi ve deneyim isteyen bir süreci ihtiva eder. Ada Direksiyon, konunun uzmanı profesyonel kadrosu ile elektronik direksiyon tamir servisi olarak tüm ihtiyaçları yanıtlar nitelikçe çözümler sunmaktadır.

Hızlı iletişim
  • 0 264 275 11 22
  • 0 541 266 54 54
  • bilgi@pehlivandireksiyon.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim