Hakkımızda

Ada Direksiyon; direksiyon mekanizmaları üzerine uzmanlaşmış, ehliyet ve liyakat sahibi profesyonel kadrosu ile direksiyon mekanizması çözümleri sunan kurumsal ve ilkesel hizmet anlayışını benimsemiş bir markadır. İletişimin gücüne inanmakta, çözüm ortakları ile sıkı bir bağ kurmakta ve teknolojik gelişmeler ışığında en yetkin çözümleri sağlamaktadır. Dünyayı takip eden, yenilikçi yapısı ile güncel teknolojileri mevcut servis hizmetlerine tatbik ederek kullanıcıların alabileceği en nitelikli hizmeti alması için hassasiyetle ve özenle çalışmaktadır.

Vizyon

Direksiyon hizmet ve çözümleri sektöründe başta bölgesel olmak üzere tüm çözüm ortaklarını memnun eden ve çevresine katma değer üreten bir marka olmak. Bölgesel hedeflerin tamamlanması ile birlikte ülkesel ve daha sonra küresel boyutta direksiyon çözümleri sunarak yenilikçi, güvenli, samimi, başarılı ve ülkesini en iyi şekilde temsil eden bir kimliğe kavuşmak.

Misyon

Çözüm ortaklarına sunulan direksiyon sistemleri çözümlerini uygularken iletişimi ve güveni ön plana alan yapısı, kurumsallığa ve ilkesel çalışmaya değer veren kimliği, alanında en yetkin kadrosu ile nitelikli hizmeti herkese ulaştıran anlayışı ile Sakarya, Düzce ve Kocaeli başta olmak üzere birçok lokasyona hizmet vermekteyiz.