Ramazan YESİL

06-11-2021 16:35:33

Aracımda uzun süredir tespit edilemeyen direksiyon sorunum bulunuyordu. Birçok yere öneri üzerine gittim ancak kalıcı bir çözüm alamadım ne yazık ki. Öneri üzerine gidip tek memnun kaldığım yer Ada Direksiyon oldu. Çünkü birçok servis, sorunun direksiyon pompasından kaynaklandığını tespit edememişti. Ada Direksiyon sayesinde direksiyon pompası onarımı ile artık herhangi bir sorun yaşamadan aracımı kullanabiliyorum. Bir kez daha teşekkür ederim.

Batu YAMAN

06-11-2021 16:36:30

Elektronik direksiyon mekanizmasına sahip bir aracım var. Bundan birkaç ay önce direksiyonumdan daha önce hiç gelmeyen sesler gelmeye başladı ve direksiyonum eski yumuşaklığından uzaklaşarak sertleştir. Son derece konfor bozan bu durum için Ada Direksiyondan servis hizmeti aldım. Hiç tereddüt etmeden başvurabilirsiniz oldukça bilgili ve iletişimi güçlü bir servis. Tüm taleplerimi başarıyla gerçekleştirdiler.

Kadir ÇAKMAK

06-11-2021 16:36:57

EPS tamirinin kalıcı bir şekilde uzun vadede herhangi bir problem yaşanmaksızın onarılmasının zor olduğunu her zaman söylerler. Ben de aracımda EPS kaynaklı problem yaşayınca bu söylemin ne kadar haklı bir söylem olduğunu anladım. Çünkü başvurduğu birçok tamir servisinde arzu ettiğim sonucu alamadım. Ta ki Ada Direksiyon ile tanışana kadar. Gerçekten tüm ekibi ile oldukça ilgili ve hassas bir şekilde beni dinlediler ve EPS onarımını doğru bir şekilde yaparak mevcut sorunumu kısa sürede çözdüler.

Fatih YESİL

06-11-2021 16:37:11

Araç hidroliğimin zamanla serleştiğini hatta öyle ki bazı zamanlarda direksiyonu çevirmek için beni epey zorladığını fark ettim. Bir arkadaşımı tavsiyesi üzerine Ada Direksiyona gittim ki kendisi de yine hidrolik direksiyondan kaynaklı bir problemi üzerinde Ada Direksiyondan hizmet almış ve çok memnun kalmıştı. Gerçekten bu yorum vesilesiyle bir kez daha teşekkür etmek isterim çok nitelikli bir hizmet sundular sağ olsunlar ve hidrolik temelli sorunları gayet güzel onardılar